clock

AUTO DETAILER "Stara Straż"
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Myjnia

MYJNIA RĘCZNA

Podstawowe mycie i czyszczenie pojazdów zapewnia Państwu nasza myjnia ręczna (Auto Myjnia "Stara Straż") znajdująca się pod tym samym adresem. Kompleksowe mycie zewnętrze oraz czyszczenie wnętrza przeprowadzane jest na dwóch przystosowanych do tego stanowiskach. Czas trwania usług mycia i sprzątania pojazdu zaczyna się już od 30 minut.

Oferta myjni samochodowej zawiera podstawowe mycie ręczne oraz detailingowe wieloetapowe mycie profesjonalnymi kosmetykami. Jeśli Twój pojazd potrzebuje specjalnej troski o jego lakier - zapewniamy odpowiednią pielęgnację. Używamy profesjonalnej detailingowej chemii o neutralnym pH, która jest bezpieczna i ekologiczna.


MYCIE ZEWNĘTRZNE

PROFESJONALNE MYCIE NADWOZIA

Podstawowy proces to dokładne mycie ręczne z separatorem brudu w systemie „na dwa wiadra”, z wykorzystaniem szamponu, który praktycznie eliminuje ryzyko porysowania lakieru. Do mycia używamy zaawansowanych środków chemicznych, które są bezpieczne i eliminują możliwość porysowania lakieru. Mycie ręczne jest poprzedzone:

  • myciem wstępnym (pre-wash) z użyciem chemii w celu usunięcia m.in. filmu drogowego, owadów, pozostałości ptasich odchodów w sposób bezpieczny dla lakieru i innych elementów nadwozia tj. chromy, plastiki i elementy gumowe;
  • aplikacją aktywnej piany celem bezdotykowego i bezpiecznego rozpuszczenia zabrudzeń przed użyciem szamponu.

W trakcie mycia nadwozie jest trzykrotnie płukane, a finalnie zostaje pokryte hydrowoskiem, który zapewnia dodatkową ochronę i połysk lakieru. Następnie osuszone za pomocą ręczników z mikrofibry wraz z wytarciem wszystkich zakamarków, wnęk drzwi, bagażnika i wlewu paliwa. Opcjonalnie używamy sprzętu do osuszania karoserii mocnym strumieniem ciepłego powietrza celem usunięcia wody ze szczelin.

CZYSZCZENIE SZYB

Po każdym osuszeniu karoserii czyścimy szyby mikrofibrą z cleanerem celem usunięcia smug.

MYCIE FELG ALUMINIOWYCH

Ręczne mycie felg zewnątrz, poprzedzone aplikacją środków do usuwania pyłu z klocków hamulcowych i innych zanieczyszczeń drogowych i metalicznych.

KONSERWACJA OPON

Użycie dressingu, zabezpieczającego i odżywiającego opony, który nadaje efekt mokrej opony, tzw. „wet-look”.

Czas mycia: około 30 minut.

SPRZĄTANIE WNĘTRZA

ODKURZANIE

Dokładny proces odkurzania całego wnętrza samochodu: cała podłoga, wszystkie dywaniki, fotele, schowki, szczeliny oraz cały bagażnik.

SPRZĄTANIE OGÓLNE

Oczyszczenie elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, metalu, drewna i aluminium, przy pomocy dedykowanych kosmetyków samochodowych. Wszystkie plastiki, cały kokpit, boczki drzwi itd. zostają wyczyszczone i odżywione. Powoduje to utrzymanie czystości w samochodzie przez dłuższy okres ze względu na składniki powodujące brak przyciągania brudu i kurzu, a także zapewniające antystatyczności.

Nie używamy kosmetyków natłuszczających i maskujących brud tj. powszechnie używany kiedyś "Plak". Czyścimy, a nie maskujemy!

SKÓRY I TKANINY

Odświeżenie tapicerki skórzanej lub tkanin możliwe jest za dodatkową dopłatą (według cennika). Cena i czas na realizację tego typu są ustalane indywidualnie podczas oględzin.

CZYSZCZENIE SZYB

Dokładne mycie szyb cleanerem i profesjonalnym płynem do szyb w celu usunięcia smug i zanieczyszczeń, pozostawiając krystalicznie czyste i przejrzyste powierzchnie.

Czas sprzątania: około 30-40 minut.

Nasi doświadczeni pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią jakość usług dostosowaną do Państwa potrzeb. Jeśli chcesz spersonalizować usługę lub dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzin lub kontaktu telefonicznego.