clock

AUTO DETAILER "Stara Straż"
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Cennik

Podstawowe usługi oferowane przez nasze studio oraz myjnię są zawarte w cenniku poniżej.

Cennik usług

Cennik zawiera informacje na temat usług realizowanych przez AUTO DETAILER - Studio Pielęgnacji Samochodów. Usługi nieuwzględnione w cenniku wyceniane są indywidualnie. Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą różnić się od zapisanych powyżej. Firma nie odpowiada za ewentualne błędy zawarte w cenniku.

POWŁOKI OCHRONNE

Jednym z głównych surowców, z których tworzy się powłoki ceramiczne, jest kwarc. Z tego powodu często spotykane określenie to “powłoki kwarcowe”. W rzeczywistości oba terminy dotyczą tego samego zabiegu. Konkretnym związkiem chemicznym znajdującym się w kwarcu, który jest istotny dla tworzenia powłok, jest krzemionka (SiO₂). Wykorzystuje się ją jako kluczowy składnik żywic polimerowych, które stanowią bazę preparatów służących do tworzenia powłok. Poza tym w skład wchodzą bezpieczne dla lakieru substancje o właściwościach rozpuszczających oraz inne dodatki. Dokładny skład oczywiście różni się w zależności od produktu i jest objęty ścisłą tajemnicą 

Aby zapewnić Państwu przejrzystość i łatwość wyboru - ze względu na dużą ilość wariantów i wiele możliwości aplikacji powłok ochronnych - różniących się od siebie trwałością, odpornością na czynniki zewnętrzne, czy sposobem działania. Zebraliśmy je w prostą tabelkę. Nie wyczerpuje ona wszystkich wątpliwości i pytań jakie kierowane są do nas, dlatego też w podjęciu ostatecznego z przyjemnością pomogą nasi specjaliści:

+48535663345

Pakiet AD ONE

  • powłoka ok. 12 m-cy
  • czas pracy 1 dzień

Ułatwia bieżącą pielęgnację,

Chroni karoserię przed czynnikami zewnętrznymi,

Poprawia połysk lakieru

Pakiet AD Smart

  • powłoka do 36 m-cy
  • czas pracy 2-3 dni

Ułatwia bieżącą pielęgnację,

Chroni karoserię przed czynnikami zewnętrznymi,

Poprawia połysk lakieru,

Posiada właściwości samoregeneracji

  • Dodatki

Ceramiczna ochrona felg,

Powłoka hydrofobowa szyby przedniej

Pakiet AD Premium

  • powłoka do 60 m-cy
  • czas pracy 2-3 dni

Ułatwia bieżącą pielęgnację,

Chroni karoserię przed czynnikami zewnętrznymi,

Poprawia połysk lakieru, 

Posiada właściwości samoregeneracji,

Poprawia właściwości samooczyszczające lakieru,

  • Dodatki

Ceramiczna ochrona felg,

Zabezpieczenie tworzyw sztucznych,

Powłoka hydrofobowa wszystkich szyb

Zabezpieczenie zacisków hamulcowych i końcówek wydechu

800;

1800;

3200;

FOLIE OCHRONNE PPF

Orientacyjne koszty oklejania podstawowych elementów kształtują się na poziomie kilkuset złotych. To oczywiście znacznie taniej niż wymiana, bądź lakierowanie. Najdroższy element przodu pojazdu, czyli reflektory, można okleić za około 300-400 złotych. Wnęki klamek to około 200, a próg załadunkowy bagażnika 300 złotych.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku całych elementów - ich powierzchnia może znacząco różnić się od siebie, a co więcej - znaczna część błotnika czy zderzaka to tak zwany “odpad” czyli folia którą musimy odciąć z prostokątnego arkusza - bo po przyłożeniu do elementu karoserii okazuje się, że w tym miejscu wypada nadkole, szyby, czy wloty powietrza. 

Orientacyjna cena instalacji folii na zderzaku to 1500, a na masce to około 1900 złotych. Alternatywnie zainstalować PPF można na ¼ lub ⅓ maski - to tak zwane bikini, chroniące najbardziej narażony fragment - czyli przód, tuż nad zderzakiem. Koszt materiału jest tu znacznie niższy - takie oklejanie to około 600-800 złotych.

Oklejanie całego przodu to zwykle między 3000 a 5000 złotych - zależnie od wielkości elementów. Często zdarza się, że jeden zderzak możemy okleić z rolki o szerokości 24”, a inny wymaga skorzystania z rolki dwukrotnie szerszej - 48”, a co za tym idzie cena również znacząco wzrasta. 

Aby ochronić całe auto potrzebne będzie kilkanaście metrów bieżących folii. Koszt takiego pakietu waha się od 10.000 do 25.000 złotych, a czas realizacji wynosi nawet tydzień!

Co ciekawe, obecne metody produkcji pozwalają na tworzenie PPF w różnych kolorach i wariantach. Dlatego też jesteśmy w stanie "zamrozić" lakier - aplikując matową/satynową folię PPF na cały pojazd, a nawet zmienić kolor poszczególnych elementów, tj. np. lusterka czy dach, oklejając je folią w czarnym połysku.

W przypadku pytań/wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (biuro@auto-detailer.pl).