clock

Oferta

POWŁOKI CERAMICZNE

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask? Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy? Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. Jako akredytowany aplikator powłok ceramicznych Ultracoat aplikujemy powłoki ceramiczne z 3 lub 5 letnią gwarancją. Każda powłoka posiada swój indywidualny pisemny certyfikat, a dodatkowo otrzymują Państwo personalizowaną książkę serwisową. Poza właściwościami wizualnymi i ochronnymi, powłoka również zwiększa wartość pojazdu przy jego późniejszej odsprzedaży.

Auto Detailer jest jedynym partnerem Ultracoat w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach.

FOLIE OCHRONE PPF

Matrix Film (PremiumShield) jest liderem w produkcji folii ochronnych, przeznaczonych do zabezpieczania i pielęgnacji lakieru samochodowego. Produkty tej marki są użytkowane i testowane na całym świecie, a ich wyniki niezmiennie potwierdzają skuteczność produktu. Bezbarwne folie PremiumShield należą do najbardziej przejrzystych i jednocześnie najmocniejszych folii ochronnych do lakieru, dostępnych na rynku auto detailingu w Polsce i na Świecie.

Jako certyfikowany aplikator folii ochronnych Premium Shield gwarantujemy najskuteczniejszą ochronę lakieru. PremiumShield daje Państwu dożywotnią* gwarancję na zamontowaną w punktach instalacji folię ochronną. Gwarancja obejmuje zżółkniecia i pękniecie folii pod wpływem promieni UV. Przy prawidłowej pielęgnacji** folia PremiumShield nie matowieje i nie traci swojego połysku, a właściwości samoregenerujące nie pozwalają mikro-rysom utrzymać się na powierzchni auta.

*Gwarancja nie przenosi się na nowego nabywcę pojazdu.
**Patrz INSTRUKCJA PIELĘGNACJI OKLEJONEGO POJAZDU

POLEROWANIE LAKIERU