clock

AUTO DETAILER "Stara Straż"
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Oferta

POWŁOKI CERAMICZNE

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask? Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy? Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. Jako akredytowany aplikator powłok ceramicznych Ultracoat aplikujemy powłoki ceramiczne z 3 lub 5 letnią gwarancją. Każda powłoka posiada swój indywidualny pisemny certyfikat, a dodatkowo otrzymują Państwo personalizowaną książkę serwisową. Poza właściwościami wizualnymi i ochronnymi, powłoka również zwiększa wartość pojazdu przy jego późniejszej odsprzedaży.

Dynamiczny rozwój i dbałość o wyspecjalizowaną kadrę pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów, które przekładają się na wykonanie naszej pracy. Z tego względu Auto Detailer zostało pierwszym akredytowanym studiem detailingowym certyfikowanym przez Ultracoat w Tomaszowie Mazowieckim i okolicy.

FOLIE OCHRONE PPF

Matrix Film (PremiumShield) jest liderem w produkcji folii ochronnych, przeznaczonych do zabezpieczania i pielęgnacji lakieru samochodowego. Produkty tej marki są użytkowane i testowane na całym świecie, a ich wyniki niezmiennie potwierdzają skuteczność produktu. Bezbarwne folie PremiumShield należą do najbardziej przejrzystych i jednocześnie najmocniejszych folii ochronnych do lakieru, dostępnych na rynku auto detailingu w Polsce i na Świecie.

Jako certyfikowany aplikator folii ochronnych Premium Shield gwarantujemy najskuteczniejszą ochronę lakieru. PremiumShield daje Państwu dożywotnią* gwarancję na zamontowaną w punktach instalacji folię ochronną. Gwarancja obejmuje zżółkniecia i pękniecie folii pod wpływem promieni UV. Przy prawidłowej pielęgnacji** folia PremiumShield nie matowieje i nie traci swojego połysku, a właściwości samoregenerujące nie pozwalają mikro-rysom utrzymać się na powierzchni auta.

*Gwarancja nie przenosi się na nowego nabywcę pojazdu.
**Patrz INSTRUKCJA PIELĘGNACJI OKLEJONEGO POJAZDU

POLEROWANIE LAKIERU

Zaawansowane korekty lakieru, czyli krótko mówiąc wieloetapowy proces jego polerowania. Dzięki nowoczesnej technologii, zapleczu maszynowym oraz wykfalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie doprowadzić do perfekcji nawet najbardziej zaniedbany i zniszczony lakier. Zajmujemy się usuwaniem zarysowań, wypełnianiu ubytków i odświeżaniem powłoki lakierniczej.

Posiadamy również uprawnienia eksperta SSR - Światowego lidera w usuwaniu rys i odprysków z karoserii samochodowych. SSR to unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu małych i średnich zadrapań, rys czy odprysków dosłownie w kilka minut.
Zadraśnięcia, zarysowania i odpryski staja się praktycznie niewykrywalne po nałożeniu SSR na rysę, a następnie po odpowiednim wypolerowaniu uszkodzonego miejsca.

RENOWACJA I NAPRAWA USZKODZEŃ TAPICERIK SKÓRZANEJ

CERTYFIKOWANE STUDIO I SERWIS SKÓRY COLOURLOCK POLSKA

PRANIE I CZYSZCZENIE

MYCIE ZEWNĘTRZNE

Posiadamy Certyfikat Serwisanta skóry w systemie COLOURLOCK. Możemy zająć się dla Ciebie renowacją i kompleksową pielęgnacją tapicerki skórzanej. Diagnozujemy przyczyny uszkodzenia skóry, a także naprawiamy typowe uszkodzenia. Proces przebiega według wszystkich zaleceń i systemu serwisowego. Naprawiona tapicerka jest w pełni funkcjonalna i odporna na warunki użytkowania.

Co ciekawe, możemy naprawić nie tylko tapicerkę samochodową, ale również każdą inną rzecz, która wykonana jest ze skóry. Dlatego często zajmujemy się naprawami wypoczynków, foteli, torebek czy nawet butów.

Kompleksowe czyszczenie, bonetowanie i pranie tapicerki materiałowej to nasza codzienność. Do prania i czyszczenia materiałów używamy sprawdzonych i certyfikowanych produktów, które posiadają wszystkie normy jakości i są bezpieczne dla użytkowników. Co więcej - używamy ekologicznych produktów!

Każdy uprany przez nas pojazd jest ozonowany po wykonanej usłudze. Jest to gwarancja bezpieczeństwa w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem. Ozonowanie zapewnia 100% oczyszczenie pojazdu z bakterii, grzybów i wirusów zgromadzonych we wnętrzu, ale także w przewodach powietrznych. Ozon dezynfekuje również układ klimatyzacji i filtry kabinowe. Zalecamy ozonowanie pojazdu przynajmniej raz do roku. Wpływa to znacząco na czyste i niezanieczyszczone powietrze w Twoim samochodzie, a co za tym idzie - na Twoje zdrowie.

Nasza oferta zawiera każdy rodzaj mycia zewnętrznego pojazdów. Rozpoczynając od podstawowego mycia zewnętrznego, kończąc na oczyszczaniu lakieru i detailingowym myciu na dwa wiadra. Myjemy, a zarazem dbamy o bezpieczną pielęgnację lakieru.

Używamy ekologicznych produktów, chronimy środowisko. Proponujemy również mycie systemem parowym, który jest w pełni ekologiczny i bezpieczny. Szczególne wykorzystanie pary dedykujemy do mycia zakamarków, wnęk czy komory silnika.

Zapewniamy kompleksowe i dokładne suszenie pojazdów po usłudze mycia. Cała karoseria pojazdu oraz ościeża i wnęki podlegają gruntownemu suszeniu i wytarciu do sucha. W okresie zimowym polecamy również aplikację silikonu na uszczelki, co impregnuje gumę i zapobiega jej zniszczeniu oraz przymarzaniu przy minusowych temperaturach.

Robimy to i znacznie więcej!

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do usług motoryzacyjnych. W naszej siedzibie zasięgniesz informacji na temat czyszczenia i prania dywanów, wykładzin, foteli i wypoczynków. Doświadczenie w branży renowacji, czyszczenia i impregnacji tapicerki pozwala nam na profesjonalne podejście, dostosowane do wymagań klienta i wykonywanej usługi. Czyszczenie i pranie dużych gabarytów wykonujemy również u klienta lub w systemie Door2Door.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!